Δευτέρα, 22 Απριλίου 2019 | Όροι χρήσης | Επικοινωνία

Πρόγραμμα τηλεόρασης Παρασκευή 8/2! Όλες οι ταινίες, οι σειρές και οι εκπομπές για σήμερα!

Δείτε αναλυτικά...

Πρόγραμμα τηλεόρασης Παρασκευή 8/2! Όλες οι ταινίες, οι σειρές και οι εκπομπές για σήμερα!
TV24 08.02.2019 08:06

Κάθε μέρα θα σας έχουμε όλα τα προγράμματα για όλα τα κανάλια!

Οι αγαπημένες σας σειρές, εκπομπές και προγράμματα από όλα τα κανάλια, θα δημοσιεύονται στο Youweekly.gr! Διαβάστε παρακάτω...

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα τηλεόρασης για σήμερα, Παρασκευή 8/2:

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
FOX Sports

Avalanche - Capitals
NHL


03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Boston Celtics-Los Angeles Lakers
NBA Regular Season


07:30
Eurosport 2
Six-day Track Championship, Μελβούρνη
Ποδηλασία

11:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Άρε

14:55
Eurosport 2
Σνούκερ: Παγκόσμιο GP
Σνούκερ

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία-Σαν Πάουλι
Bundesliga 2

19:45
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
EuroLeague

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Λεβερκούζεν
Bundesliga

21:30
Novasports 3HD
Μπασκόνια - Μπάγερν
EuroLeague

21:30
Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα - Ρόμα
Serie A

21:45
Novasports 24 HD
Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

21:45
Novasports 5HD
Αρμάνι Μιλάνο - Νταρουσάφακα
EuroLeague

21:45
Novasports 4HD
Ντιζόν - Μαρσέιγ
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μορεϊρένσε-Πόρτο
Liga NOS


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

​Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΗΣ ΟΜΠΡΕΛΑΣ
THE UMBRELLA ACADEMY
15/2/19

ΒΡΟΜΙΚΟΣ ΤΖΟΝ
DIRTY JOHN
14/2/19

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΣΚΙΩΝ: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
SHADOWHUNTERS: THE MORTAL INSTRUMENTS
Σεζόν 3Β
​26/02/19

ΥΠΟΓΕΙΑ ΠΟΛΗ
SUBURRA
Σεζόν 2
22/2/19

5 ΠΡΩΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
DATING AROUND
14/2/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ!
ISN'T IT ROMANTIC
28/2/19

PADDLETON
PADDLETON
22/2/19

Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΜΑΟΥΤΧΑΟΥΖΕΝ
THE PHOTOGRAPHER OF MAUTHAUSEN
22/2/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Τόμος 6
22/2/19

Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΚΩΜΩΔΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΡΙ ΤΣΑΡΛΣ
LARRY CHARLES' DANGEROUS WORLD OF COMEDY
15/2/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: ΝΤΙΣΚAΒΕΡΙ
STAR TREK: DISCOVERY
Σεζόν 2


NETFLIX & COCOONING!

ΑΠΟΛΛΩΝ 13
APOLLO 13
28/2/19

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ
RED DRAGON
28/2/19

ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ
LOST IN TRANSLATION
15/2/19

ΣΎΡΡΙΖΑ
JARHEAD
15/2/19

THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 6
10/2/19

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ MORGAN FREEMAN
THE STORY OF US WITH MORGAN FREEMAN SEASON 1
18/2/19

Η ΖΩΗ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ
IDENTITY THIEF
15/2/19

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ
THE NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS
22/2/19


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ
18:15 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:15 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
20:40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:10 Ο ΘΥΡΩΡΟΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:05 ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY


06:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
07:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
07:25 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:00 ΕΙΔΩΛΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 Η ΕΡΤ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
09:00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
10:00 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
11:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ
11:30 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
13:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:15 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
14:45 ΓΙΑΚΑΡΙ
15:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
15:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΔΟΛΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ
18:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
22:45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ: ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ - ΜΝΗΜΕΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ
01:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ (ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
04:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Αγάπη Μόνο
01:00 Καμικάζι Τσαντάκιας
02:00 Vice - 7ος Κύκλος
03:00 Vice Specials (Ε)
03:45 Μη Μου Λες Αντίο (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 2ος Κύκλος
22:00 Lethal Weapon - κύκλος 2
23:00 Μαχητές Των Δρόμων 6 (Fast And Furious 6)
01:00 Η Κυρά Μας Η Μαμή
01:45 Αόρατος Συγγραφέας (Ghost Writer)
02:45 Χαμένες Αγάπες (Message In A Bottle)
04:30 Ο Garfield Στο Διαγωνισμό Ταλέντων (Garfield's Fun Fest)


06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
07:20 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Το Σόι Σου, ΙΙΙ (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Bake Off Greece
22:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
23:10 Φως Στο Τούνελ, VII
01:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
01:20 Σχεδόν έρωτας
02:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
02:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XII (Keeping Up With The Kardashians, XII)
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, XIΙ (Keeping Up With The Kardashians, XIΙ)
03:40 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ12
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες, I (Ε)
06:00 TV Mall


06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:10 Δελτίο Στη Νοηματική
18:20 Survivor Πανόραμα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:20 Deadly Women - Season 8
00:30 Food Ν' Friends
01:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
01:45 Power Of Love (Ε)
02:15 Dot. (Ε)
03:30 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
04:00 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:15 Food Ν' Friends (Ε)
05:00 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Καλημέρα


06:00 Saving Hope (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
16:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire (Ε)
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Scandal (Ε)
21:00 Scandal
22:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
23:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Saving Hope (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος (Ε)
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα
16:40 Ποιος Ρωτάει;
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
19:00 Open News
20:00 Χόμπιτ: Ένα Αναπάντεχο Ταξίδι (The Hobbit: An Unexpected Journey)
23:30 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
00:30 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
01:30 Εξομολογήσεις Ενός Επικίνδυνου Μυαλού (Confessions Of A Dangerous Mind)
03:30 Criminal Minds - 10ος Κύκλος
04:30 Για Την Παρέα (Ε)

06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20:00 8 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΗ ΡΩΜΗ
21:00 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ
00:30 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
01:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ


06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 KUU KUU HARAJUKU
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH


09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 Ο ΘΙΑΣΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Share